Косметолог - майстер оберігаючий красу і допомагаючий зберегти її на довгі роки.

Хіромасаж
Чистка обличчя
Пілінг
Мезороллер
Депіляція
Косметика

Я рада вітати всіх хто відвідав мій сайт!

Косметолог Жанна Київ Мене звати Жанна. Я професійний косметолог з медичною освітою, живу і працюю в Києві. Займаюся улюбленою справою більше 15 років. Буду рада поділитися знаннями і досвідом в умовах косметологічного кабінету, а так само підібрати професійний домашній догляд.

Моє професійне кредо: уважне і трепетне ставлення до клієнта, готовність і вміння почути і зрозуміти людину, індивідуальний підбір програм і препаратів для досягнення максимального ефекту від косметичних процедур.

Основними процедурами косметології є: чистка обличчя, хіромасаж, пілінг, мезороллер.

»Механічна чистка обличчя та »Атравматична чистка обличчя, застосовуються при будь-якому типі шкіри з гігієнічної та лікувальною метою.

»Ультразвукова чистка обличчя - застосовується з гігієнічною метою. Підходить для чутливої комбінованої і сухої шкіри. Виконується за допомогою ультразвукового скрабера.

»Комбінована чистка обличчя - поєднання ультразвукової чистки обличчя з механічною (мануальною) чисткою обличчя в одній процедурі.

»Хіромасаж сприяє поліпшенню кровообігу і нормалізації обміну речовин, зміцнює тканину і м'язи, дозволяє позбутися від "подвійного підборіддя", зменшити глибину носогубних складок, відновити овал обличчя.

»Гліколевий пілінг (процедура «ГлікоКер») призначений для вирівнювання поверхні шкіри, відновлення кольору обличчя, нормалізації жирності шкіри, підвищення зволоженості і тонусу шкіри, згладжування зморшок.

»Мезороллер (дермаролер) відновлює пружність і еластичність шкіри, згладжує зморшки і рубці постакне, підтягує повіки і мішки під очима.

»Воскова депіляція – це один з найвідоміших, безпечних, простих і дешевих методів видалення небажаного волосся на тілі.

Професійна косметика:   »Anna Lotan   »Magiray   »ONmacabim   »Janssen   »GIGI

»Майстер манікюру і педикюру Наталія:   »манікюр класичний   »манікюр європейський   »манікюр комбінований   »педикюр   »покриття гель-лак   »парафінотерапія

Київ вул. Пушкінська 20 | Хрещатик | Театральна | 097_323-30-08 | 323kiev30kiev08kiev@kievukrkiev.kievnet