Професійна косметика

›› Косметика Anna Lotan в Києві ‹‹

Anna Lotan

Анна Лотан - вчений зі світовим ім'ям, провідний експерт в області косметології, косметичної хімії, біології, володар безлічі патентів на унікальні косметичні препарати, автор всесвітньо відомих методик лікування проблемних станів шкіри. Колосальний досвід більше 50 років і професіоналізм Анни Лотан дозволили створити одну з найвідоміших салонних марок.

Біолабораторія Anna Lotan приділяє пильну увагу розробкам натуральної косметики. Використання природних інгредієнтів, мінімальний вміст хімічних компонентів – цей тренд набуває все більшої популярності і важливість. Anna Lotan випустила широкий спектр препаратів, які особливо бережно доглядають за шкірою. Багато з продуктів Anna Lotan пройшли ретельне тестування і були визначені, як гіпоалергенні препарати, які підходять для чутливої ​​шкіри.
Косметика Anna Lotan


›› Косметика Magiray в Києві ‹‹

Косметична серія Magiray була розроблена і випускається з 1995 року на базі косметичної лабораторії "Israderm", що спеціалізується на випуску професійної косметики з 1983 годa.

Використовувані в препаратах Magiray активні інгредієнти - це екстракти і масла рослинного і морського походження, сировина Мертвого моря, запатентовані компоненти біо-технологічного виробництва, продукти бджільництва, фруктові кислоти, вітаміни. Велика увага приділяється зведення до мінімуму використання "недружніх" для шкіри компонентів, таких як синтетичні консерванти, ароматизатори, поверхнево-активні речовини. Концентрація натуральних компонентів в деяких препаратах досягає 98%.
Косметика Magiray


›› Косметика Onmacabim в Києві ‹‹

Препарати ізраїльської лабораторії ONmacabim - це ефективний результат поєднання унікальних корисних властивостей лікарських трав іудейської пустелі і високих технологій сучасної косметичної промисловості.

Принципи, закладені в основу створення препаратів і протоколів процедур ONmacabim, з'єднують інновації біотехнологій і нанотехнологій з мудрістю тисячолітнього застосування цілющих рослин Ізраїлю і дозволяють повноцінно протистояти дії агресивних зовнішніх факторів, реалізувати якісні програми по боротьбі з зворотніми змінами і порушеннями нормального функціонування шкіри, а головне, зберегти справжню її красу, джерело якої - здоров'я.
Косметика ONmacabim


›› Косметика Janssen в Києві ‹‹

Продукція Janssen Cosmetics по догляду за обличчям і тілом представляє масштабний підхід в сучасній технології по догляду за шкірою.

Janssen Cosmetics об'єднує нове покоління рослинних і морських екстрактів з біотехнологічними інгредієнтами для створення інноваційних продуктів по догляду за шкірою.
Janssen поєднує фармацевтичні і терапевтичні елементи, отримані екологічно чистим способом для догляду за шкірою без пошкоджень її природного балансу і захисних властивостей.
Косметика Janssen


›› Косметика GIGI в Києві ‹‹

Новітні розробки науково-дослідних лабораторій фірми GIGI засновані на тисячолітньому досвіді східної народної медицини і досягнення світової косметології останніх десятиліть.

Висока якість і ефективність препаратів GIGI забезпечуються декількома факторами: унікальними кліматичними умовами Ізраїлю, а саме: пролонгованою сонячною активністю, різноманітності екологічних зон (від 400 м нижче і до кількох тисяч метрів вище рівня світового океану).
Косметика GIGI

Професійна косметика | Київ Печерськ Театральна | Пушкінська 20
Київ вул. Пушкінська 20 | Хрещатик | Театральна | 097_323-30-08 | 323kiev30kiev08kiev@kievukrkiev.kievnet