Чистка обличчя в Києві

›› Мануальна (механічна) чистка обличчя в Києві ‹‹

Мануальна (механічна) чистка обличчя - це одна з основних процедур косметології, призначена для очищення шкіри від відмерлого епітелію, шкірного сала, комедонов, міліумів, вугрів.

Мануальна чистка обличчя найбільш популярна з усіх чисток, так як є найефективнішою. Жодна з апаратних чисток не очищає пори шкіри так глибоко і ретельно, як механічна чистка.

Механічна чистка обличчя забезпечує глибоке очищення пор, що дозволяє шкірі повноцінно дихати, а також поліпшуються всі обмінні процеси. І внаслідок цього всі наступні процедури, включаючи домашній догляд, стають більш ефективними, так як всі нанесені на шкіру засоби мають можливість проникнути глибше і впливати на більш глибокі шари шкіри, а не затримуються на ороговілому епідермісі, комедонах і сальних пробках.
Мануальна (механічна) чистка обличчя


›› Атравматична (безконтактна) чистка обличчя в Києві ‹‹

Атравматична (безконтактна) чистка обличчя це найлегша і поверхнева чистка, застосовуються різні скраби або пілінги, які підбираються за типом шкіри і її потреби на даний момент.

Безконтактна (атравматична) чистка обличчя абсолютно безболісна, підходить для будь-якого типу шкіри в будь-якому сезоні.

Процедура "атравматична (безконтактна) чистка обличчя" глибоко зволожує і освіжає шкіру обличчя і не залишає ніяких слідів від механічного впливу. Тому, цю процедуру можна застосовувати, як експрес догляд перед визначною подією, важливою зустріччю, а також як підготовку до інших процедур.
Атравматична (безконтактна) чистка обличчя


›› Ультразвукова чистка обличчя в Києві ‹‹

Чистка обличчя ультразвукова - це апаратна чистка обличчя, підходить для будь-якого типу шкіри, в будь-якому віці (особливо для чутливої, сухої та комбінованої).

Ультразвукова чистка обличчя виконується за допомогою УЗ скрабера, на лопатку якого подаються високочастотні звукові коливання.

Завдяки ультразвуковій чистці обличчя, пори звільняються від забруднень, що дозволяє шкірі дихати. Всі подальші процедури стають більш ефективними, тому що препарати (включаючи домашній догляд - креми, сироватки, маски) мають можливість проникнути глибше і впливати на більш глибокі шари шкіри, а не тільки на вже відмерлий епітелій і шкірне сало, накопичене в порах.
Ультразвукова чистка обличчя


›› Комбінована чистка обличчя в Києві ‹‹

Чистка обличчя комбінована - це поєднання ультразвукової чистки обличчя з мануальною (механічною) чисткою обличчя в одній процедурі.

Комбінована чистка обличчя, призначена для очищення шкіри від відмерлого епітелію, шкірного сала, комедонів, міліумів, вугрів. Завдяки комбінованій чистці обличчя, пори звільняються від забруднень, що дозволяє шкірі дихати.

Всі подальші процедури стають більш ефективними, тому що препарати мають можливість проникнути глибше і впливати на більш глибокі шари шкіри, а не тільки на вже відмерлий епітелій і шкірне сало, накопичене в порах.
Комбінована чистка обличчя

Косметолог Жанна | Київ Печерськ Хрещатик Театральна | Пушкінська 20
Київ вул. Пушкінська 20 | Хрещатик | Театральна | 097_323-30-08 | 323kiev30kiev08kiev@kievukrkiev.kievnet