Косметика GIGI

GIGI - одна з найстаріших і найдосвідченіших фірм з виробництва косметичних препаратів в Ізраїлі, вона існує з 1957 року.

Новітні розробки науково-дослідних лабораторій фірми GIGI засновані на тисячолітньому досвіді східної народної медицини і досягнення світової косметології останніх десятиліть.

Висока якість і ефективність препаратів GIGI забезпечуються декількома факторами: унікальними кліматичними умовами Ізраїлю, а саме: пролонгованою сонячною активністю, різноманітності екологічних зон (від 400 м нижче і до кількох тисяч метрів вище рівня світового океану).

Запатентований метод крапельного зрошення дозволяє вирощувати всі необхідні рослини в природних умовах. Ботанічні сади і плантації фірми GIGI - один з етапів діяльності дослідницьких лабораторій.

Дуже важливим фактором ефективності і безпеки космецевтики фірми GIGI є способи отримання і ступінь очищення окремих компонентів. Колаген, еластин, гіалоурановая кислота і ряд інших речовин виділено найдосконалішими і дорогими біотехнологічними методами.

Виробництво препаратів фірми GIGI здійснюється на фармацевтичному заводі AGIS , і до них пред'являються ті ж вимоги Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, що і до ліків виробленим цим підприємством. Вся готова продукція проходить клінічні випробування в провідних медичних центрах відповідно до сертифікації.

Косметика GIGI - БІОПЛАЗМА

GIGI БІОПЛАЗМА призначена для шкіри віком 25+, з першими ознаками старіння
Серія GIGI БІОПЛАЗМА заснована на спеціальних натуральних інгредієнтах морського і рослинного походження, що забезпечують шкірі здатність справлятися зі згубним впливом середовища і віком.

Косметика GIGI - ЛІПІЦИД

GIGI ЛІПІЦИД призначена для догляду за жирною проблемною шкірою, ураженої акне і себореєю.

GIGI ЛІПІЦИД - вузькопрофільна парамедична лінія забезпечує догляд за жирною проблемною шкірою, ураженої акне і себореєю, на всіх етапах розвитку хвороби: від комедонов до гнійників, в тому числі і в стадії загострення.
Активні компонент серії GIGI ЛІПІЦИД - це сполуки, які мають антимікробну антисептичну і протизапальну дію.

Косметика GIGI - DERMA CLEAR

GIGI DERMA CLEAR - медична лінія для лікування акне.
Нова лікувальна лінія GIGI Derma Clear включає в себе медичні препарати, які забезпечують всебічне лікування шкіри, схильної до гормонального акне.

Косметика GIGI - МОРСЬКІ ВОДОРОСТІ

GIGI МОРСЬКІ ВОДОРОСТІ - лінія для нормальної, комбінованої і жирної НЕ проблемної шкіри
Екстракти морських водоростей за своїм складом схожі з людською плазмою. Людські кров'яні тільця, поміщені в морську воду продовжують існувати, що було доведено експериментальним шляхом у Франції в 1997 році.
Також було доведено, що морські водорості багаті на вітаміни В, С і Е, містять йод, стимулюючий обмін речовин і циркуляцію крові, містять так само мінеральні речовини, необхідні для поновлення клітини.

Косметика GIGI - ЛОТОС

GIGI ЛОТОС - нова лінія на основі похідних лотоса створена для шкіри з різними потребами.
Залежно від призначення в препарати були включені екстракти з різних частин рослини: листя, стебел, квітів, кореня. Лотос збагачує шкіру вітамінами С, рослинними антиоксидантами, незамінними ліпідами, амінокислотами.
В лінію також включені екстракти: полину звичайної і гіркою, екстракт китайського чаю. Завдяки цьому лінія ідеально підходить для щоденного догляду.

Косметика GIGI - АЛОЕ ВЕРА

GIGI АЛОЕ ВЕРА - заспокійлива і освіжаюча серія препаратів по догляду підходить для будь-якого типу шкіри, призначена для щоденного застосування, а також для процедур, що виконуються в косметичному кабінеті.
Основні компоненти серії GIGI АЛОЕ ВЕРА - екстракти цілющих рослин пустелі, здатних накопичувати вологу, знімати запалення і оновлювати тканини.

Косметика GIGI - Camomile Azulene

Лінія GIGI Camomile Azulene для сухої надчутливої шкіри, а також для реабілітаційних процедур після глибоких хімічних пілінгів, дермабразії і пластичних операцій.

Косметика GIGI - RECOVERY

GIGI RECOVERY це паромедична лінія, розроблена для особливих потреб шкіри до і після косметичних процедур, пластичних операцій, пілінгів, або ін'єкцій. Крім того, регулярне використання продукції серії продовжує результати косметичних і медичних процедур.
Лінія GIGI RECOVERY включає в себе інгредієнти, які найбільше підходять для шкіри, яка страждає від гіперчутливості.

Косметика GIGI - NEW AGE

GIGI - NEW AGE - нова лінія, розроблена лабораторією, адресована специфічним потребам вікової шкіри, особливо тих жінок після 35, які виявляють ознаки втоми, стрес і старіння, прояви дрібної мережі зморшок.
Формула містить активні інгредієнти натурального походження, які тільки недавно увійшли в застосування в косметології (замісники естрогену, які поповнюють і відновлюють еластичність і зміцнюють шкіру).

Косметика GIGI | Київ Печерськ Хрещатик Театральна | Пушкінська 20