Косметика Janssen

Продукція Janssen Cosmetics по догляду за обличчям і тілом представляє масштабний підхід в сучасній технології по догляду за шкірою.

Janssen Cosmetics об'єднує нове покоління рослинних і морських екстрактів з біотехнологічними інгредієнтами для створення інноваційних продуктів по догляду за шкірою.
Космецевтичний підхід поєднує фармацевтичні і терапевтичні елементи, отримані екологічно чистим способом для догляду за шкірою без пошкоджень її природного балансу і захисних властивостей.

Фірма Janssen Cosmetics була заснована в Ахені, в Німеччині, продукти компанії також виробляються в Німеччині.
Фірмі Janssen Cosmetics 23 роки, вона має представництва в більш ніж 61 країні світу.

Косметика Janssen - основа

Продукти компанії Janssen Cosmetics, засновані на травах і екстрактах морських рослин. Виготовляються з урахуванням останніх біотехнічних досліджень (для досягнення найкращих результатів, враховуються зміни навколишнього середовища).
Виробляються з додаванням протеїнів шовку, що сприяє створенню найбільш м'яких зволожуючих засобів, доступних сьогодні на ринку.
Виготовляється без мінерального масла, ланоліну і SD алкоголю.

Продукція Janssen Cosmetics підходить для всіх типів шкіри, у тому сенсі, що будь-яка людина, навіть той, у кого чутлива шкіра, може використовувати всі продукти фірми (може наноситися близько до області очей).

Косметика Janssen - BIOCOCMETICS

Щоб гарантувати ефективність продукції лінії BIOCOSMETICS, Janssen Cosmetics відібрала і протестувала найкращі рослинні екстракти з усього світу - Арганова масло з Марокко, кокосове масло з Філіппін, масло австралійського горіха з Гаваїв і екстракт алое вера з Мексики - і це всього лише кілька прикладів з усієї палітри різноманітності рослинних масел і екстрактів, які містяться в новій лінії біо-косметики.
Всі продукти лінії розроблені в дослідницькій лабораторії Dr.Sacher Kosmetik. Всесвітньо відомий знак якості NaTrue служить найкращим доказом високих стандартів якості продукції.

Косметика Janssen - DRY SKIN

Janssen DRY SKIN - спеціальна серія препаратів для догляду за збезводненою шкірою. М'які очищаючі і доглядаючі препарати підтримують фізіологію шкіри за допомогою сучасних активних речовин, підсилюють вологозв'язуючу здатність шкіри і зміцнюють гідроліпідну плівку.
Регулярний догляд з препаратами Janssen DRY SKIN роблять зневоднену шкіру знову гладкою і пружною, а також зміцнюють природну плівку, що захищає від шкідливого впливу зовнішніх факторів.

Косметика Janssen - SENSITIVE SKIN

Чутлива шкіра потребує особливої уваги і спеціального догляду з метою зменшення подразнення шкіри і стабілізації гідроліпідного бар'єру.
Лінія Janssen SENSITIVE SKIN відповідає обом цим вимогам і забезпечує абсолютно новий метод зміцнення чутливої шкіри на тривалий період. Препарати цієї лінії заспокоюють шкіру, зменшують чутливість, зміцнюють гідроліпідний бар'єр, зменшують почервоніння.
Формула Janssen SENSITIVE SKIN створена без використання консервантів і алергенних складових ароматів.

Косметика Janssen - OILY SKIN

Основна причина порушень у обличчя з жирною шкірою - надлишкова продукція себума. Жирній шкірі властиві розширені пори, які надають неестетичний вигляд. Закупорка пор викликає запалення і є передумовою для вугрових висипань. На тлі відкритих і закритих комедонів дуже швидко розмножуються патогенні мікроорганізми, що призводить до появи папул і пустул.
Розуміючи важливість не тільки лікування акне, але і його профілактики була створена лінія Janssen OILI SKIN, головна мета якої - стабілізація виділення секрету сальних залоз і нормалізації їх функцій. Препарати цієї лінії також мають антибактеріальний ефект.

Косметика Janssen - COMBINATION SKIN

Комбінована шкіра зустрічається дуже часто. Вона характеризується жирним блиском в Т-зоні, в той час, як інші ділянки обличчя мають нормальний або сухий тип шкіри. Догляд за комбінованою шкірою повинен проводиться окремими препаратами для сухих і для жирних ділянок. Лінія Janssen COMBINATION SKIN забезпечує повний комплекс догляду за комбінованою шкірою в одній лінії препаратів.

Косметика Janssen - DEMANDING SKIN

Вимоглива шкіра потребує особливої уваги, виснаження залишає сліди навіть на шкірі молодих людей. В цей час стають помітні перші зморшки. Серія Janssen DEMANDING SKIN захищає шкіру і доглядає за нею. Кожен продукт характеризується збалансованим вмістом ліпідів і вологи, і тим самим підтримує природні функції шкіри.
Вимоглива шкіра залишається пружною і еластичною навіть при зіткненні з зовнішнім впливом, таким як: сухе повітря, висока або низька температури. Активні інгредієнти проникають глибоко в шкіру, заповнюють недолік вологи і стабілізують її захисну функцію. Передчасне старіння шкіри помітно долається.

Косметика Janssen - Dr. ROLAND SACHER

Лінія Janssen Dr. ROLAND SACHER є проявом екстравагантності і догляду за шкірою. Маючи тридцятирічний досвід науково-дослідних робіт, доктор Роланд Захер значно досяг успіху в розробці косметичної продукції, яка носить його ім'я.
Вперше доктор Роланд Захер являє свою власну лінію по догляду за шкірою для компанії JANNSEN COSMETIC. Його підпис гарантує, що продукція сумісна зі шкірою і високоефективна.

Косметика Janssen - SKIN REGENERATION

Anti-age лінія для вікової шкіри на основі фітоестрогенів.
Janssen Skin regeneration - лінія, розроблена для підвищення здатності шкіри для регенерації, препарати цієї лінії фокусуються на гормональні зміни, таких як зменшення продукції естрогену при настанні менопаузи. Під час менопаузи продукція естрогену знижується, що призводить до уповільнення регенерації клітин і зниження секреції себума. Так само, продукція колагену і еластину значно знижується, що призводить до втрати еластичності.
Генетичне програмування процесів старіння може йти непомітно в третьому і четвертому десятилітті життя, і стає очевидним до 50+ років. Janssen SKIN REGENERATION розроблена, що б запобігти і ендогенні, і екзогенні впливи, це чудовий коктейль інноваційних інгредієнтів для жінок після 40 років.

Косметика Janssen - MAN

Лінія Janssen Cosmetics для чоловіків.
Janssen MAN це лінія розроблена для щоденного застосування для сучасних чоловіків. Висококонцентровані, але м'які препарати дають ті результати, яких вимагає сьогоднішній споживач.

Косметика Janssen | Київ Печерськ Хрещатик Театральна | Пушкінська 20