Косметика Magiray

Косметична серія Magiray була розроблена і випускається з 1995 року на базі косметичної лабораторії "Israderm", що спеціалізується на випуску професійної косметики з 1983 годa.

Сьогодні торгова марка Magiray співпрацює і розробляє свої препарати додатково на базі кількох провідних професійних лабораторій Ізраїлю, Швейцарії, Німеччини, Франції та Америки.

Використовувані в препаратах Magiray активні інгредієнти - це екстракти і масла рослинного і морського походження, сировина Мертвого моря, запатентовані компоненти біо-технологічного виробництва, продукти бджільництва, фруктові кислоти, вітаміни.

Велика увага приділяється зведення до мінімуму використання "недружніх" для шкіри компонентів, таких як синтетичні консерванти, ароматизатори, поверхнево-активні речовини. Концентрація натуральних компонентів в деяких препаратах досягає 98%.

Класична серія Magiray створена для індивідуального домашнього використання в продовження догляду, отриманого в професійному косметичному салоні. В її асортименті відображені всі сучасні світові досягнення, зі створення ефективної, максимально натуральної косметики.

Окремо представлена універсальна новаторська серія Magiray HIS-HERS в якій об'єднані найнеобхідніші в сучасних умовах властивості косметики першої необхідності для всієї родини.

Косметика лінії Мagiray FEEL Tropical SPA по догляду за тілом і волоссям, насичена екстрактами цілющих трав, ягід і тропічних фруктів, забезпечить релаксацію, приємні відчуття і сонячний настрій.

Професійна серія косметики Magiray, відрізняється продуманим і раціональним підходом до вибору препаратів. Це дає можливість індивідуального підходу до вирішення проблем шкіри і дозволяє досягти максимальний і пролонгований ефект косметичних процедур.

Професійною косметикою Magiray користуються в провідних SPA-салонах при 5-ти * готелях Мертвого Моря і Ейлата, косметологи Ізраїлю, Німеччини, Росії, України, Кіпру, Казахстану, Канади, Америки, Узбекистану, Азейбарджану, Парагвайя, Голландії, Австралії і навіть острова Фіджі.

Косметика Magiray успішно пройшла тести на гіпоалергенність в дерматологічному відділенні лікарні Іхілов в Тель-Авіві.

Продукція Мagiray:

- відповідає вимогам GMP
- має повний комплект ліцензій фармацевтичного відділу МОЗ Ізраїлю і країн імпорту-експорту
- сертифікована Інститутом Контролю Якості і стандартизації ISO-2000
- відповідає стандартам країн ЄЕС і США для даного виду продукції.

Косметика Magiray | Київ Печерськ Хрещатик Театральна | Пушкінська 20