Косметика ONmacabim

Препарати ізраїльської лабораторії ONmacabim - це ефективний результат поєднання унікальних корисних властивостей лікарських трав іудейської пустелі і високих технологій сучасної косметичної промисловості.

Принципи, закладені в основу створення препаратів і протоколів процедур ONmacabim, з'єднують інновації біотехнологій і нанотехнологій з мудрістю тисячолітнього застосування цілющих рослин Ізраїлю і дозволяють повноцінно протистояти дії агресивних зовнішніх факторів, реалізувати якісні програми по боротьбі з зворотніми змінами і порушеннями нормального функціонування шкіри, а головне, зберегти справжню її красу, джерело якої - здоров'я.

У препаратах ONmacabim застосовуються тільки натуральні рослинні екстракти, які містяться у високих концентраціях, що забезпечує оптимальну ефективність їх дії.

Всі косметичні засоби лабораторії ONmacabim пройшли суворі клінічні випробування і мають сертифікати відповідності державним стандартам Ізраїлю, Росії та України.

Серія ONmacabim DM по догляду за жирною і проблемною шкірою на основі безсмертника - БЕЗСМЕРТНИК КРИВАВИЙ

Цілющі властивості: протиалергічна, бактерицидна, противірусна, протизапальна, протигрибкова, спазмолітична, стягуюча, заспокійлива, антиоксидантна, сприяє зміцненню кровоносних судин.

Серія ONmacabim NR по догляду за нормальною, сухою і чутливою шкірою на основі примули вечірньої - ЕНОТЕРА ДВОРІЧНА

Насіння енотери накопичують білок, амінокислоти, жирне масло, багате гаммаліноленовою, лінолевою, олеїновою, пальмітиновою і стеариновою кислотами, які відносяться до життєво необхідним речовинам.
Цілющі властивості: надає нормалізуючу дію, на проникність і крихкість кровоносних судин; чудово впливає на суху, чутливу і схильну до алергії шкіру: живить її, заспокоює почервоніння і роздратування; омолоджує шкіру, запобігає передчасному старінню і допомагає при запаленні шкіри через гормональний дисбаланс; зберігає тургор і пружність шкіри.

Серія ONmacabim VC для нормальної і сухої шкіри з ефектом омолодження на основі вітаміну С (з квіток етрогу) - ЕТРОГ

Цілющі властивості: антиоксидант, покращує еластичність судин, стимулює синтез колагену, регенерує шкіру; активізує мікроциркуляцію крові, забезпечує фотозахист, відбілює, захищає від шкідливих впливів і запобігає старінню; зміцнює тканини, надає еластичність, має протизапальну і протиалергічну дію; підвищує імунітет.

Косметика ONmacabim - серія Петрушка

Серія ONmacabim PR на основі петрушки і гліколевої кислоти для освітлення і запобігання пігментації.

Цілющі властивості: знімає почервоніння шкіри і набряклість, освітлює, балансує, освіжає і тонізує; володіє омолоджуючими властивостями, тому що охороняє шкіру від зморшок; незамінна для проблемної шкіри - вона допомагає позбутися від урей і запалень. Але особливо гарна петрушка для догляду ніжної шкіри навколо очей і шиї.

Косметика ONmacabim - серія S.C.P.

Професійна серія ONmacabim S.C.P. - одна з провідних в компанії.
Всі препарати серії ONmacabim S.C.P. - висококонцентровані і дуже активні, що дає можливість проведення кожного косметичного сеансу за особливою схемою і з максимальним ефектом.

Косметика ONmacabim - серія BIO-LIFT

ONmacabim BIO-LIFT - новітній високотехнологічний косметичний продукт для процедур ліфтингу. Препарати цієї серії є потужним стимулом для клітин шкіри. Препарати застосовуються для корекції вікових змін шкіри. Метою догляду за нормальною шкірою є збереження її здорового вигляду протягом тривалого часу і уповільнення процесів старіння. Продукти розроблені з суміші екстрактів безсмертника, моркви, обліпихи і BIO POLYMER.

Косметика ONmacabim - серія OXYGEN

ONmacabim OXYGEN - препарати на основі кисню для омолодження шкіри. Серія сприяє швидкому відновленню шкіри і розгладження зморшок. Препарати ONmacabim OXYGEN підвищують рівень вологи в шкірі, шкіра стає гладкою і пружною. Разом з цим, помітно поліпшується колір обличчя. Серія ONmacabim OXYGEN також володіє прекрасною відновлюючою властивістю після хімічних пілінгів.

Косметика ONmacabim - серія NEUTRAZEN

Серія ONmacabim NEUTRAZEN розроблена за новітньою технологією «наносфера» (нанотехнології). Нанокосметика - це новий прорив в омолодження. Унікальні технології роблять неможливе - зупиняють процес старіння і звертають час назад. Використання нанотехнологій дозволяє доставляти активні речовини не тільки в епідерміс, але і до живих клітин глибоких шарів шкіри.

Нанокомплекси містять подрібнені до нанорозмірів активні речовини. Сутність нанотехнологій полягає в тому, що біологічно активні речовини містяться в спеціальні контейнери - наносфери, а різні наносоми, що містять мікроелементи і вітаміни, об'єднуються в спеціальні системи - нанокомплекси.
У них входять десятки необхідних шкірі інгредієнтів, які діють подібно до губки, утримуючи активні речовини і вітаміни, несуть їх точно до мети і вивільняють їх тільки там, де треба за сигналом від клітин, які відчувають потребу в цих речовинах.

Косметика ONmacabim | Київ Печерськ Хрещатик Театральна | Пушкінська 20