Пілінг

Послуги в Києві

Косметолог Жанна

Для збільшення натисніть 2 рази по колонці тексту

Гліколевий пілінг

Гліколевий пілінг обличчя в Києві (процедура «GlycoCare»)

Однією з найбільш ефективних процедур в косметології є пілінг обличчя.

Пілінг обличчя видаляє ороговілі шари епідермісу, продукти життєдіяльності сальних залоз, оновлює, зволожує і омолоджує шкіру, прибирає дрібні зморшки, нерівності рельєфу шкіри.

Пілінг підрозділяється на поверхневий, серединний і глибокий. Найбільш популярний поверхневий і поверхнево-серединний гліколевий пілінг обличчя.

Гліколевий пілінг обличчя в Києві - склад процедури

Гліколева кислота («фруктові» АНА-кислоти), синтезується з речовин натурального походження. Для цього використовуються інгредієнти, які добувають з харчових продуктів (цукрової тростини, чорниці, екстракту клена, апельсина, лимона, кислого молока і ін.) шляхом екстракції. Отримані екстракти змішують у певному співвідношенні, потім продукт фільтрують і прибирають можливі домішки.

Оскільки отримані таким чином кислоти, є повністю натуральними, вони містять велику кількість різних речовин, таких як целюлоза, карбогідрати, білки, водорозчинні вітаміни і мінерали. Гліколева кислота має одночасно косметичний і лікувальний потенціал.

Гліколевий пілінг обличчя в Києві (процедура «ГлікоКер») - показання

- суха шкіра (так як одна молекула гліколевої кислоти утримує значну кількість молекул води, гліколевий пілінг обличчя ефективно зволожує і покращує стан сухої шкіри. Він також підсилює дію біологічно активних інгредієнтів, які містяться в косметичних засобах)

- шкіра з ознаками фото і хроностаренія (при перших ознаках лентіго, гліколевий пілінг обличчя на основі «фруктових» кислот надає відбілюючу дію. При куперозі, зморшкуватій і чутливій шкірі гліколева кислота має протизапальну, антиоксидантну дію, попереджає і бореться зі зморшками)

- вугрова хвороба (застосування гліколевого пілінгу обличчя показано при жирній, схильної до утворення акне шкірі. Позитивна дія пов'язана з очищенням закупорених протоків сальних залоз і оновленням клітинного складу шкіри. Вже після першої процедури гліколевого пілінгу обличчя відзначається поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, а після проведення курсу процедур настає стійка ремісія)

- атрофічні вугрові шрами (рубці) (цей вид ураження шкіри найчастіше є наслідком самолікування вугрової хвороби. Гліколева кислота у високих концентраціях, розчиняє ороговіння і оновлює поверхню шкіри)

- шкіра зі зморшками (для цього застосовуються «фруктові» кислоти з високою концентрацією, а також хімічні пілінги для глибокого впливу на епідерміс і сосочковий шар шкіри (під епідермісом). Такі процедури вже за 2-3 аплікації стирають дрібні зморшки і надають шкірі гладкість).

Гліколевий пілінг обличчя в Києві (процедура «ГлікоКер») - результат

Гліколевий пілінг обличчя з акумулюючим ефектом, значно покращує текстуру, розгладжує поверхню шкіри, підвищує тонус і тургор шкіри, зменшує глибину зморшок і рубці постакне, стимулює вироблення колагену, вирівнює колір обличчя, освітлює пігментні плями, зменшує прояв вугрової хвороби, регулює жирність шкіри. Має пролонгований ефект.

Гліколевий пілінг обличчя в Києві - тривалість

Тривалість процедури 45 хв.
Курс від 7 до 12 процедур.

Косметолог Жанна | Київ Печерськ Хрещатик Театральна | Пушкінська 20
Київ вул. Пушкінська 20 | Хрещатик | Театральна | 097_323-30-08 | 323kiev30kiev08kiev@kievukrkiev.kievnet