Вікова шкіра

Послуги в Києві

Косметолог Жанна

Для збільшення натисніть 2 рази по колонці тексту

Вікова шкіра

Вікова шкіра

Косметологія в Києві - програма для вікової шкіри

Вікова шкіра вимагає до себе більш ретельного і регулярного догляду, так як у віковій шкірі сповільнюються процеси регенерації клітин. В процесі старіння колагенові волокна втрачають здатність утримувати вологу, особливо на шкірі навколо очей, лоба і рота, що веде до появи зморшок.

У віковій шкірі колагенові волокна ставатимуть товще, однак їх кількість і еластичність зменшується. В результаті структура колагенового матриксу порушується, вміст вологи в міжклітинній речовині дерми зменшується, активність фібробластів знижується і шкіра втрачає пружність і еластичність.
У віковій шкірі відбувається розлад мікроциркуляції, що веде до зниження трофіки (живлення). Крім того зниження кровопостачання веде до погіршення кольору обличчя.

Ще одна з причин старіння - дистонія м'язів. М'язи області чола і підборіддя стискуються, утворюючи глибокі поперечні і поздовжні зморшки, а м'язи області щік навпаки, провисають викликаючи опущення куточків рота і деформацію овалу обличчя.

Для профілактики і корекції змін вікової шкіри пропонуються наступні процедури:

Гліколевий пілінг (поверхнево-середній) - активізує процеси регенерації шкіри за рахунок стимуляції вироблення еластину і колагену.
Результати: підвищується тонус і еластичність шкіри, зменшується глибина зморшок, розгладжуються дрібні зморшки, шкіра глибоко зволожується, поліпшується колір обличчя вирівнюється рельєф і звужуються пори.

Хіромасаж - дозволяє позбутися від "подвійного підборіддя", зменшити глибину носогубних складок, відновити овал обличчя, прибирає набряклість, мішки і синяву під очима, усуває ознаки старіння шкіри і проблеми зони навколо очей.
Хіромасаж підвищує стійкість організму до стресів, підсилює лімфовідтікання, знімає застої лімфи і крові, підсилює кровопостачання шкіри, активізує живлення шкіри і обмін речовин, повертає тонус м'язам і еластичність шкірі.

Для вікової шкіри пропонується широкий асортимент препаратів (сироватки, концентрати, ампули, і ін.) Виробництва Франції та Ізраїлю.

Програми по догляду за віковою шкірою розробляються індивідуально виходячи з побажань клієнта, бачення та досвіду косметолога.

Антикуперозна програма в Києві

Антикуперозна програма – це програма для власників ніжної чутливої шкіри, схильної до почервоніння і розширення капілярів (куперозу).
Антикуперозна програма також показана для реабілітації шкіри після пілінгів, опіків, травм, операцій. Для шкіри після інсоляції, впливу холоду і вітру.

Антикуперозна програма в Києві - очікуваний результат

- скорочення і зміцнення судин
- зменшення почервоніння
- зволоження шкіри і підвищення тонусу

Антикуперозна програма в Києві - тривалість

Тривалість процедури 60 хвилин.

Косметолог Жанна | Київ Печерськ Хрещатик Театральна | Пушкінська 20
Київ вул. Пушкінська 20 | Хрещатик | Театральна | 097_323-30-08 | 323kiev30kiev08kiev@kievukrkiev.kievnet